Skip to main content

1-ieji „TeachUP“ mokymų kursai: Formuojamasis vertinimas praktikoje: ar mano mokiniai mokosi?


TeachUP

Sveikiname prisijungus prie pirmųjų „TeachUP“ mokymų Formuojamasis vertinimas praktiškai: ar mano mokiniai mokosi?

Šiame puslapyje

Mes, mokytojai, pastaruosius keletą dešimtmečių patiriame vis daugiau sudėtingų iššūkių, siejamų su vykstančiais socialiniais ir technologiniais pokyčiais. Naujieji iššūkiai verčia permąstyti tradicinius mokytojų ir mokinių vaidmenis. Tai, kad mokiniai bet kada panorėję turi prieigą prie didžiulių informacijos išteklių internete, verčia abejoti mokytojo kaip žinių šaltinio ir perteikėjo funkcija. Didėjanti mokinių išsilavinimo ir kultūrinės aplinkos įvairovė ir kintantis profesinės karjeros bei darbų pobūdis verčia abejoti standartizuoto ugdymo turinio ir mums įprasto mokymo proceso naudingumu.

„TeachUP“ mokymų metu analizuojama, kaip įveikti minėtuosius iššūkius taikant daugybę mokymo ir mokymosi metodų, atitinkančių kintančius mokytojų ir mokinių vaidmenis mokyklose. Visi mokymų kursai yra specialiai parengti mokytojams praktikams ir būsimiems mokytojams. Ypač ragintume prisijungti būsimuosius mokytojus, nes šie mokymai jiems padės nuo pat karjeros pradžios praktiškai ugdytis reflektuojančio ir veiksmingai dirbančio mokytojo savybes.

Registruokitės pirmiesiems iš planuojamų mokymų, rengiamų tema „Formuojamasis vertinimas praktikoje: ar mano mokiniai mokosi?“, kurių metu aiškinsimės, kas yra formuojamasis vertinimas, kodėl jis yra svarbus ir kaip jį taikyti dirbant klasėje. Mokymų metu bus pateikta praktinių pavyzdžių, diskutuosite ir bendrausite su kolegomis, rengsite pamokos planą, kurį galėsite panaudoti savo pamokose.

Kursų serijos

Po šių mokymų kursų vyks dar treji mokymai

Raginame sudalyvauti visuose ketveriuose mokymų kursuose! Sėkmingai baigusieji visus ketverius „TeachUP“ mokymų kursus gaus specialų tai patvirtinantį ženklelį ir baigimo pažymėjimą. Tačiau, jeigu pageidaujate, galite pasirinkti ir registruotis tik vieneriems ar keleriems mokymų kursams ir dalyvauti mokymuose Jums patogiu laiku.

Būtinos sąlygos

Šie mokymai skirti mokytojams praktikams, dirbantiems įvairaus tipo mokyklose nepriklausomai nuo jų patirties, ir būsimiems mokytojams.

Modulių sąrašas

 1. 1 modulis: Formuojamasis vertinimas
 2. 2 modulis: Formuojamasis vertinimas praktikoje
 3. 3 modulis: Formuojamasis vertinimas jūsų klasėje

Sertifikavimas

Baigę visą mokymų kursą, gausite skaitmeninį kursų baigimo ženklelį ir pažymėjimą. Jeigu sėkmingai baigsite visus ketverius „TeachUP" mokymų kursus, gausite specialų tai patvirtinantį ženklelį ir baigimo pažymėjimą.

Kursų personalas

Alex Kirchberger - „TeachUP“ projekto vadovas

Alexandra Licht - kurso dizaineris

Atsakomybės neprisiėmimas ir autorių teisės

 

Projektas „TeachUP“ – tai Europos politikos eksperimentas, iš dalies finansuojamas pagal Europos Komisijos „Erasmus+“ programą. Ši svetainė, įskaitant internetinius mokymus, rengiamus vykdant „TeachUP“ projektą, atspindi tik autorių nuomonę. Ji neatspindi Europos Komisijos nuomonės.

 

Creative Commons License· Visam šio kurso turiniui, jei nenurodyta kitaip, yra taikoma tarptautinė licencija Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International.

 1. Course Code

  TU1_Formative_LT
 2. Classes Start

 3. Classes End

 4. Estimated Effort

  9 valandas
Enroll