Skip to main content

3-ieji „TeachUP“ mokymų kursai: Mokymasis bendradarbiaujant praktikoje: ar mano mokiniai mokosi bendradarbiaudami?


TeachUP

Sveikiname prisijungus prie „TeachUP“ mokymų Mokymasis bendradarbiaujant praktikoje: ar mano mokiniai mokosi bendradarbiaudami??

Šiame puslapyje

Mes, mokytojai, pastaruosius keletą dešimtmečių patiriame vis daugiau sudėtingų iššūkių, siejamų su vykstančiais socialiniais ir technologiniais pokyčiais. Naujieji iššūkiai verčia permąstyti tradicinius mokytojų ir mokinių vaidmenis. Tai, kad mokiniai bet kada panorėję turi prieigą prie didžiulių informacijos išteklių internete, verčia abejoti mokytojo kaip žinių šaltinio ir perteikėjo funkcija. Didėjanti mokinių išsilavinimo ir kultūrinės aplinkos įvairovė ir kintantis profesinės karjeros bei darbų pobūdis verčia abejoti standartizuoto ugdymo turinio ir mums įprasto mokymo proceso naudingumu.

„TeachUP“ mokymų metu analizuojama, kaip įveikti minėtuosius iššūkius taikant daugybę mokymo ir mokymosi metodų, atitinkančių kintančius mokytojų ir mokinių vaidmenis mokyklose. Visi mokymų kursai yra specialiai parengti mokytojams praktikams ir būsimiems mokytojams. Ypač ragintume prisijungti būsimuosius mokytojus, nes šie mokymai jiems padės nuo pat karjeros pradžios praktiškai ugdytis reflektuojančio ir veiksmingai dirbančio mokytojo savybes.

Registruokitės tretiesiems iš planuojamų mokymų, rengiamų tema „Mokymasis bendradarbiaujant praktikoje: ar mano mokiniai mokosi bendradarbiaudami?“, kurių metu aiškinsimės, kas yra mokymasis bendradarbiaujant, kodėl jis yra svarbus ir kaip jį taikyti dirbant klasėje. Mokymų metu bus pateikta praktinių pavyzdžių, diskutuosite ir bendrausite su kolegomis, rengsite pamokos planą, kurį galėsite panaudoti savo pamokose. Šie mokymų kursai prasidės 2019 m. vasario 26 d. Per tris savaites jiems reikės skirti po maždaug 3 val. per savaitę.

Kursų serijos

Tai tretieji mokymų kursai iš „TeachUP“ mokymų kursų serijos, susiję su toliau minimais trejais mokymų kursais.

Raginame sudalyvauti visuose ketveriuose mokymų kursuose! Tačiau, jeigu pageidaujate, galite pasirinkti ir registruotis tik vieneriems ar keleriems mokymų kursams ir dalyvauti mokymuose Jums patogiu laiku.

Būtinos sąlygos

Šie mokymai skirti mokytojams praktikams, dirbantiems įvairaus tipo mokyklose nepriklausomai nuo jų patirties, ir būsimiems mokytojams.

Modulių sąrašas

 1. 1 modulis. „Mokymasis bendradarbiaujant“
 2. 2 modulis. „Mokymasis bendradarbiaujant praktiškai“
 3. 3 modulis. „Mokymasis bendradarbiaujant Jūsų klasėje“

Sertifikavimas

Baigę visą mokymų kursą, gausite skaitmeninį kursų baigimo ženklelį ir pažymėjimą. Jeigu sėkmingai baigsite visus ketverius „TeachUP" mokymų kursus, gausite specialų tai patvirtinantį ženklelį ir baigimo pažymėjimą.

Kursų personalas

Alex Kirchberger - „TeachUP“ projekto vadovas

Alexandra Licht - kurso dizaineris

Atsakomybės neprisiėmimas ir autorių teisės

 

Projektas „TeachUP“ – tai Europos politikos eksperimentas, iš dalies finansuojamas pagal Europos Komisijos „Erasmus+“ programą. Ši svetainė, įskaitant internetinius mokymus, rengiamus vykdant „TeachUP“ projektą, atspindi tik autorių nuomonę. Ji neatspindi Europos Komisijos nuomonės.

 

Creative Commons LicenseVisam šio kurso turiniui, jei nenurodyta kitaip, yra taikoma tarptautinė licencija Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International.

 1. Course Code

  TU3_Collaborative_LT
 2. Classes Start

 3. Classes End

 4. Estimated Effort

  9 valandos
Enroll